mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 22 122 80 13

Wymieniałem w tym serwisie rozrząd w Passacie B6. Koszt z częściami wyniósł mnie 800zł. Porównywałem z cenami usług np. Ad Serwis Łukasiewicz czy FeuVert. To naprawdę dobry mechanik w Warszawie!

Chciałem wymienić koło dwumasowe w moim BMW E92. W serwisie dali mi 2 możliwości zregenerowane lub nowe na które dają gwarancję. Wszystkie koszty były ze mną konsultowane co sobie cenię wśród warsztatów.

Miałem do regeneracji turbosprężarkę w moim BMW. Podjechałem do tego serwisu z Wisłostrady i od ręki powiedzieli jak sytuacja wygląda. Zamówili turbinę zamontowali i bezawaryjnie zrobiłem kolejne na razie kilkanaście tysięcy km. Polecam

Dużo jeżdżę na co dzień, około 150km. Często wymieniam klocki hamulcowe i robię to zawsze w tym serwisie samochodowym. Polecam, bardzo dobre ceny w porównaniu do najbliższych serwisów.

Jeździłam do nich wcześniej do mechanika na Wolę, teraz jeżdżę na Heroldów. Zawsze cena jest lepsza niż w okolicznych serwisach. Serwisowanie u nich auta to przyjemność.

Mieszkam na Bielanach i nie znałam żadnego mechanika. Zbliżał się okres wymiany płynów i klocków hamulcowych. Warsztat samochodowy na Heroldów znalazłem w internecie i jestem baardzo zadowolona.

Zadzwoń
Dojazd do nas