mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 22 122 80 13

Citroen

Citroen niezależny mechanik samochodowy Warszawa

Citroen to znana francuska marka pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Koncern ten razem z firmą Peugeot tworzy przedsiębiorstwo PSA. Prezentowana francuska marka powstała już w 1919 roku i może pochwalić się bardzo szeroką ofertą modeli pojazdów o różnym przeznaczeniu, które odnosiły sukcesy na wielu różnych rynkach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że wiele pojazdów tej marki można spotkać na drogach w różnych krajach, w tym również w Polsce. Oczywiście pojazdy te (tak jak wszystkie inne) od czasu do czasu wymagają pomocy specjalistów.

W naszym warsztacie pracują fachowcy, którzy doskonale znają technologię stosowaną w autach marki Citroen. Dzięki temu możliwa jest szybka i łatwa diagnoza najpopularniejszych oraz bardziej nietypowych usterek. Nasi mechanicy radzą sobie z różnymi naprawami wykonywanymi w pojazdach tej znanej francuskiej marki. Oprócz usług z zakresu mechaniki pojazdowej, świadczone są usługi związane z serwisowaniem takich aut.

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników to bardzo duże atuty zapewniające najwyższą jakość i skuteczność realizowanych napraw. Nasi mechanicy korzystają z nowoczesnego sprzętu i narzędzi oraz stosują wyłącznie wysokiej jakości oryginalne części zamienne lub tańsze odpowiedniki, które również charakteryzują się wysoką jakością. Zapewniamy fachowe podejście do wszystkich zadań zlecanych nam przez firmy oraz klientów indywidualnych.

Zadzwoń
Dojazd do nas