mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 694-900-009

Opel

Niezależny serwis marki Opel w Warszawie

Firma Opel, a właściwie to Adam Opel AG jest niemieckim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym specjalizującym się w produkcji samochodów o charakterze osobowym oraz dostawczych. Firma ta należy do amerykańskiego koncernu General Motors i istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1862 roku. W początkowym okresie swojej działalności firma ta produkowała maszyny do szycia, a później rowery. Dopiero w 1899 roku uruchomiono produkcję samochodów. Jak widać, przedsiębiorstwo to może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i bogatą historią. Podczas wieloletniej działalności firma Opel wyprodukowała mnóstwo pojazdów cieszących się popularnością na całym świecie oraz również w Polsce aż po dziś dzień. W związku z tym na terenie Polski powstało wiele warsztatów specjalizujących się w naprawie i serwisowaniu pojazdów tej marki.

Jednym z takich warsztatów jest nasza firma. Zatrudniamy mechaników, którzy doskonale znają technologię pojazdów marki Opel oraz są w stanie szybko wykryć i naprawić standardowe, a także bardziej skomplikowane usterki i awarie tych aut. Atutem są wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe naszych mechaników. Dzięki temu wszystkie zadania są wykonywane w sposób dokładny, wydajny i szybki.

Podczas napraw, nasi pracownicy mają dostęp do nowoczesnego zaplecza technicznego oraz najlepszych części. Są to oryginalne komponenty Forda oraz zamienniki, które charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu przystępnej ceny. Oczywiście oferujemy fachowe i uczciwe poradnictwo w zakresie wyboru części. Dzięki temu klient może liczyć na maksymalną wydajność i skuteczność naprawy przy zachowaniu przystępnej ceny.

Zadzwoń
Dojazd do nas