mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 22 122 80 13

Serwis klimatyzacji

Naszą ofertę uzupełniają usługi z zakresu profesjonalnego serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych montowanych w pojazdach mechanicznych. Dzięki takiemu sprzętowi możliwa jest jazda w komfortowych warunkach, gdy na zewnątrz panują upały. Oczywiście od czasu do czasu konieczna jest odpowiednia konserwacja klimatyzacji samochodowej.

 

W ofercie naszego zakładu można znaleźć usługi obejmujące fachowe sprawdzanie poziomu czynnika odpowiadającego za obniżenie temperatury. Gdy jest on niski, przeprowadzamy jego wymianę lub uzupełnienie. Przy okazji oferujemy poszukiwanie wszelkich nieszczelności oraz ich skuteczną naprawę.

 

Kolejnym istotnym punktem tej oferty jest czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji. Proces ten należy wykonywać regularnie. Dzięki temu powietrze w samochodzie będzie czyste, świeże i wolne od grzybów, bakterii i innych zarazków, które są szkodliwe dla zdrowia człowieka.

 

Posiadamy zespół fachowców z dużą wiedzą, doświadczeniem branżowym oraz nowoczesnym sprzętem. Dzięki tym atutom wykonujemy wszystkie wspomniane wyżej usługi oraz naprawy w sposób szybki, ale dokładny. Po wykonaniu wspomnianych usług klimatyzacja w danym pojeździe będzie działała w sposób wydajny, bezawaryjny i bezproblemowy przez długi czas.

Naszą ofertę uzupełniają fachowe usługi z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej. Oferujemy fachowe odgrzybianie, czyszczenie, napełnianie klimatyzacji oraz wiele innych usług o charakterze serwisowym. Dodatkowo wykrywamy nieszczelności i je naprawiamy oraz oferujemy szereg innych napraw klimatyzacji. Dzięki temu elementy takie działają w sposób niezawodny oraz zapewniają odpowiedni poziom komfortu dla kierowcy oraz pasażerów.

 

Zadzwoń
Dojazd do nas