mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 694-900-009

Rembertów

Rembertów to jedna z dzielnic prawobrzeżnej Warszawy. Powierzchnia to około 19 kilometrów kwadratowych zamieszkiwanych przez około 24 tysiące osób. Pod względem liczby ludności jest to najmniejsza dzielnica stolicy naszego kraju. Rembertów graniczy z gminami Ząbki i Zielonka oraz z dzielnicami Wesoła, Wawer, Praga-Południe oraz Targówek.

Ponad 30% dzielnicy to obszary zielone. Teren ten sprzyja również tworzeniu obiektów sportowych i rekreacyjnych. Rezerwat przyrody “Kawęczyn” oraz liczne pomniki i obiekty o wartości historycznej to dodatkowe atuty zwiększające popularność tej dzielnicy.

Oczywiście wiele osób mieszkających na terenie Rembertowa oraz odwiedzających tą dzielnicę posiada własne pojazdy. Działa tutaj również wiele firm dysponujących własnym transportem oraz przebiegają liczne drogi, na których ruch jest dość spory.

Warto zaznaczyć, że Rembertów jest kolejną dzielnicą obsługiwaną przez nasz warsztat. Wszyscy zmotoryzowani mieszkańcy tej dzielnicy oraz osoby ją odwiedzające mogą skorzystać z naszej pomocy w przypadku problemów ze swoimi pojazdami. Działamy w sposób wydajny, szybki i skuteczny. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a także doświadczony i wykwalifikowany personel. Te atuty przekładają się na najwyższą jakość wykonywanych zleceń. Gwarantujemy uczciwe podejście do każdego klienta, przystępne ceny oraz korzystanie wyłącznie z najlepszych narzędzi oraz części zamiennych.

W ciągu kilkunastu minut jesteś w stanie do nas dojechać – umów wizytę!

Zadzwoń
Dojazd do nas