mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 694-900-009

Wymiana opon – Wulkanizacja

oponyW naszym zakładzie posiadamy również wyposażenie pozwalające nam na wykonywanie zleceń związanych z naprawą i wymianą ogumienia. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom pracowników zapewniamy skuteczne naprawy opon i dętek polegające na klejeniu. Ogumienie po takiej naprawie będzie spisywało się bardzo dobrze i bez żadnych uszkodzeń przez długi czas.

 

Oprócz napraw, zajmujemy się sprzedażą nowego i używanego ogumienia pochodzącego ze sprawdzonych źródeł. Opony takie są dostępne zarówno w wersji letniej, jak i zimowej, w różnych rozmiarach, więc każdy klient znajdzie w naszej ofercie ogumienie spełniające określone wymagania.

 

Standardową usługą oferowaną przez nasz warsztat wulkanizacyjny jest również wymiana opon. Często kierowcy dysponują jednym kompletem felg. Oferujemy fachowe przekładanie opon na felgi, a także zwykłą wymianę w przypadku posiadania dwóch kompletów opon z felgami. Taka wymiana jest o wiele szybsza i pozwala zaoszczędzić klientom sporo czasu.

 

Oferujemy również profesjonalne wyważanie opon. Często złe wyważenie powoduje problemy ze sterownością oraz sprawia, że kierownica drży podczas jazdy. Odpowiednie umiejscowienie ciężarków na oponach pozwoli na ich równe toczenie się, równe zużycie, a to z kolei przekłada się na bardzo dobre właściwości jezdne.

Istotną usługą oferowaną przez naszą firmę jest wymiana ogumienia w pojeździe. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi obsługiwanemu przez wykwalifikowany i doświadczony personel, klienci mogą liczyć na fachowe zdejmowanie opon z felg i zakładanie na nie nowych kompletów ogumienia. Należy pamiętać o regularnej wymianie opon na nowe lub solidne używane komplety, ponieważ ma to wpływ na przyczepność i bezpieczeństwo jazdy w różnych warunkach drogowych oraz pogodowych.

Zadzwoń
Dojazd do nas