mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 694-900-009

Mercedes

Jesteśmy niezależnym serwisem marki Mercedes w Warszawie

 

Mercedes Benz to jedna z najstarszych marek samochodów na świecie. Koncern ten powstał jeszcze w XIX wieku w roku 1881. W ramach tej marki produkowane są pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz autobusy. Jest to jedna z najstarszych światowych marek motoryzacyjnych. Uznaje się ją też za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie ze względu na wysoką jakość, dynamikę, komfort i niezawodność pojazdów wchodzących w jej skład. Oczywiście nawet tak doskonałe pojazdy od czasu do czasu wymagają interwencji mechanika.

W naszej firmie można znaleźć wielu mechaników, którzy bardzo dobrze znają technologię pojazdów marki Mercedes. Taka znajomość marki w połączeniu z dużą wiedzą ogólną z zakresu mechaniki samochodowej sprawia, że nasi pracownicy radzą sobie z typowymi usterkami charakterystycznymi dla pojazdów spod znaku “srebrnej gwiazdy”. Wiedza i doświadczenie naszych mechaników usprawnia również diagnostykę, serwisowanie oraz naprawy bieżące, wymianę elementów eksploatacyjnych, itp. Atuty te przydają się również w przypadku bardziej skomplikowanych napraw. Dzięki temu każde zlecenie jest wykonywane dokładnie, a auto po naprawie lub serwisowaniu w naszym warsztacie będzie działało niezawodnie przez długi czas.

Na wysoką jakość napraw ma również wpływ posiadane przez nas nowoczesne zaplecze techniczne. Dzięki niemu naprawy są wykonywane przez mechaników łatwiej, szybciej oraz bez pogorszenia dokładności. Warto dodać, że korzystamy z najlepszych części zamiennych oraz nie żądamy wygórowanych stawek za wykonane przez nas usługi.

Zadzwoń
Dojazd do nas