mechanik z Warszawy

Serwis samochodowy Warszawa Zadzwoń: 22 122 80 13

Ford

Niezależny serwis samochodowy Ford w Warszawie

Firma działająca na rynku pod nazwą Ford Motor Company jest amerykańskim przedsiębiorstwem założonym w 1903 roku. Twórcą tej firmy był Henry Ford. Firma posiadała własne lasy, kopalnie oraz huty i różne środki transportu, co znacznie ułatwiało procesy produkcyjne. Obecnie ten duży koncern działa w branży motoryzacyjnej i zajmuje się produkcją pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych, itp. W ofercie samochodów znajdują się pojazdy luksusowe, sportowe oraz do użytku codziennego dla przeciętnych ludzi. W związku z dużą popularnością tej marki nie powinien dziwić fakt, że wiele modeli Forda można znaleźć na polskich drogach. Oczywiście samochody takie od czasu do czasu mogą wymagać serwisowania lub napraw.

W naszym warsztacie pracują mechanicy, którzy bardzo dobrze znają samochody marki Ford. Znają ich typowe usterki oraz bardziej poważne awarie oraz sposoby ich naprawy. Ułatwia to diagnostykę oraz sam proces naprawy. Nasza firma skutecznie naprawia nie tylko drobne usterki, ale również bardziej poważne awarie. Ogromnym atutem naszych specjalistów jest nie tylko znajomość pojazdów marki Ford, ale również wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie zawodowe. Te atuty gwarantują naszym klientom wysoką skuteczność napraw oraz pełną satysfakcję ze świadczonych usług.

Podczas naszej pracy korzystamy z nowoczesnego wyposażenia pozwalającego na jeszcze szybszą i dokładniejszą diagnostykę, naprawę i serwisowanie. W naprawach stosujemy oryginalne części Forda, a także tańsze zamienniki charakteryzujące się podobną jakością. Dzięki temu samochody można naprawić w sposób dokładny, skuteczny oraz bez ponoszenia dużych kosztów.

Zadzwoń
Dojazd do nas